Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Przejrzałem cały raport. Jest OK ale o wykupie akcji własnych nic nie mogłem znaleźć. Pytanie już padło - ale odpowiedź była przynajmniej dla mnie mało pomocna.
Na której stronie raportu jest informacja o wykupie akcji własnych? Ile zysku ma być przeznaczone na wykup? Sam pomysł z wykupem uważam także za OK -> jeśli zdaniem Zarządu cena akcji jest za niska to lepszym sposobem podziału zysku jest wykup akcji własnych niż dywidenda.