Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Oddalenie skargi Emitenta na decyzję Dyrektora UKS w Warszawie - https://www.bankier.pl/wiadomosc/IMAGIS-S-A-Oddalenie-skargi-Emitenta-na-decyzje-Dyrektora-UKS-w-Warszawie-7514593.html
Zarząd spółki Imagis S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie („Emitent”, „Spółka”) informuje, że w dniu 28.04.2017 r. powziął informację, iż Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w dniu 28.04.2017 r. oddalił skargę Spółki na decyzję Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie, o której to decyzji Emitent informował m.in. w Raporcie Bieżącym 13/2016 (EBI). Spółka zamierza wystąpić o pisemne uzasadnienie wyroku.