Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2017-04-05 o godz. 08:58 ~pilny napisał(a):
> Spółka jest w bardzo dobrej sytuacji finansowej. Po co więc tak wielki program motywacyjny, dla kogo i to z wyłączeniem prawa poboru. Są inne formy motywacji pracowników. Akcje po 0,10 zł. mają być zaoferowane "członkom władz !!! oraz kluczowym pracownikom i współpracownikom" toż to jest skandal !!!. Mam nadzieję, że ta uchwała nie przejdzie, bo potrzebne jest 4/5 czyli 80% głosów na WZA.
>
niestety masz rację - takie ruchy niwelują inne starania zarządu (dywidendy, poprawa wyników itd) -. I to jeszcze nowa emisja... wyglada na kradziez w bialy dzien. oby akcjonariusze to zablokowali