Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
@roman
Grosikowcu, Farme mam od 8 zł x 20K papieru, wiesz jaki to procent, jaki zarobek? A puszcze to po 40. Wiesz jaki to zarobek? Nie sądze. Mógłbys mi do stołu podawac ale taki oślizły typ jak ty budzi we mnie odraze.
Ludziom na tutejszej spółce radze uwazac bo jest dla mnie oczywistym ze mydlisz im oczy żeby znowu na nich kóleczko zrobić O czym nie omieszkasz ich oczywiście poinformować.