~El_Presidente

Ja lubię ryzykowne spółki i świadomie zbieram akcie takich spółkek jak leje się krew, tak samo robiłem na Almie, Brasterze jak i innych jeszcze bardziej ryzykownych walorach, zbieranie Briju zacząłem wczoraj po 8,23 i dzisiaj od 7,5-7,7 średnia mam już poniżej 8 oczywiście nikogo nie namawiam na żadne kupowanie czy sprzedawanie ale fakty są takie, że dużą stopę zwrotu, chociaż oczywiście akceptując ryzyko robi się przede wszystkim w takich momentach. Wczoraj brałem też Polimka po 8,12 pod koniec sesji chciałem jeszcze dobrać po 8,07 ale tylko cześć po tej cenie wskoczyła, dzisiaj jest ponad 9. Pozdrawiam wszystkich i zobaczymy co będzie z kursem Briju!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.