Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Moim skromnym zdaniem Brzoska mając tylko 29% udziałów przecenił swoje możliwości odnośnie skali wezwania i skali wpływu na akcjonariat.
Według mnie drobni powinni mieć dwa główne cele
1. pozostawienie Integera i Inpostu na GPW
2. Przesunięcie lub wydłużenie terminu wezwania do wyników za II kwartał czyli co najmniej do końca sierpnia bo to ew. wtedy będzie można wstępnie ocenić ostatnio zachodzące zmiany (w tym podwyższenie ceny za list e-commerce z końcem lutego - wymierny wpływ bo to ta usługa najbardziej ciążyła)
Na bazie wyników (wiedzy) za II kwartał 2017 można zaczynać negocjacje.