Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
a dlaczego ty tu "zawsze jesteś" gorzelnik ??
dobrze ci za to płacą ze naganiasz naiwnych ?
ja znam osobiście tych pseudo prezesików - ratowników szwendających się po rynku po takich firmach jak Miraculum P.Nowakowska , P.Kliniewski itp. wiec wiem co mówię .to jest towarzystwo wzajemnej adoracji ...jedno rozwalą , nachapią się ( RDM ) i świrują dalej ..w kolejnych takich firmach
kosmetyki zawsze się beda sprzedawały ale nie na taką skalę żeby aż być z nimi na giełdzie !! bo to dzisiaj żaden biznes jest !
rynek przesycony , a kosmetyki Miraculum dla moherowych beretów i rusków .