Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2017-03-01 o godz. 10:05 ~Aaa napisał(a):
> Rok temu w marcu to miales ostra jazde w dół a nie wztosty. Mysle ze w tym roku ruch w gore bedzie. Za dlugo sie kisilo.
Oj tam oj tam :-) Chodziło mi o ten okres przed tymi największymi obrotami na spadkach, koniec lutego początek marca ;-)
. link