Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Pamiętajcie, że pan prezes układał tę sprawę po cichu z Adventem przez dłuższy czas i zapewne są przygotowani na różne rozwoje spraw.
W przypadku, gdy OFE nie odpowiedzą na wezwanie dojdzie do wojny. Prezes będzie sypał złymi newsami i cholera wie co jeszcze.