~LUKAS

MichalBluze

Dla mnie wyznacznikiem kupna akcji jest wykres spółki. Skoro jest tak drogo to czemu dalej rośnie? Czemu w okolicach 47 PLN kupowali ludzie z zarządu? LPP jest gigantem, a OPN dąży do tego. Rynek dyskontuje przyszłość kolego. Wiesz czemu LPP jest ponad 40% tańsze niż kilka ale temu? Ponieważ perspektywy spółki się pogorszyły o ile pamiętam.

Ja te spółki podałem jako przykłady firm, które rozwijały swój biznes jak OPN. Chciałęm pokazać co działo się z cenami. Dlaczego na OPN nie ma być powtórki?

Kolejna rzecz, wybacz, ale zdanie kogoś kto pisze na forach nie jest żadną wyrocznią.

Kupowałęm OPN, ale w okolicach 10 PLN. wychodziłęm po 15 (błąd ogromny). Następnie ponizej 30 PLN grubo, więc się nie martw.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.