~gajowy

ostatnią osobą która mogła to kupić w jakimkolwiek stopniu to jestem JA :) Do momentu kiedy zagadka lasu się nie rozwikła złotówki nie zainwestuje.

Niezle, póki co pare osób obstawia, że te wszystko kupiła ulica, co sprzedalo PZU, Mazgaj i IPOPEMA sprzedała "w parę dni". Bo to naprawdę szybko zrobili.
Naprawdę mamy silną ulicę. Na co dzień każdy narzeka na ulicy, a tu proszę skupuje całe tony akcji od fundów ;-) szacun dla ulicy, że ma taką moc

Ktoś ma jakieś inne, bardziej realne typy?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.