~inwestor

Dobrze Mieciu piszes mega emisje to nic dobrego chbya ze ktos z papierem zostanie na lata bo duzych wzrostow sie nie spodziewam w krotkim czasie bo wskazniki beda podzielone przez 4 bo 4x wiecej akcji dojdzie musieli by znacznieeeee zyski poprawic by walor wydal sie atrakcyjny pod wzgledem C/Z bo narazie to mega balon pod tym wzgledem a taki np JWA C/Z 4 i to on urosnie setki % przez rok, dwa stoi w miejscu narazie ale do czasu az w koncu przyjdzie na niego pora i wystrzeli.
Sappersa warto bedzie kupic po odcieciu pp o ile cena bedzie dostatecznie niska(blizej nominalu) mysle ze sie rozwinie sappers w dluzszym terminie, ale wazne jest by tanio kupic i zarobic bo kupujac go np po 3zl mozna wiele nie zarobic przez najblizszy rok za to kupujac po ok 30gr moze przyniesc nawet z 1000%zysku przez najblizszy rok, kupno po niskiej cenie to jest najwazniejsze zawsze jak chcecie zarobic na czyms dobrze pamietajcie o tym zawsze.
Ja czekam do walnego do marca jak podadza cene emisyjna wczesniej nie tykam tego, bo kurs bedzie spadal az do walnego z malymi korektami w gore czasem(w trakcie sesji rowniez tak jak to bylo dzis z 2,50 na 2,90 a pozniej polecial do 2,35 i to nie koniec przeciez spadkow tu conajmniej 1zl bedzie spowrotem do marca zobaczycie) Wroci na dawne 80gr lub nizej trzeba cierpliwie tylko poczekac na ta cene znow. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.