~trelemorele

Dnia 2017-02-06 o godz. 09:17 ~znudzony napisał(a):
> Widzę , że mój wpis spowodował ruch na forum ( przynajmniej na forum jest jakiś ruch , bo na papierze bieda nędza i rozpacz)
> > Tak- jestem znudzony tym papierem, bo udoopiłem pare ładnych groszy i cieszyłbym się gdybym wyszedł z tego bez straty a najlepiej z jakimś zyskiem ( bo chyba taki jest sens inwestowania w akcje).
> > Aha- kiszenie pieniędzy jest malo interesujące, a bardziej ekscytujące od śledzenia kursu tego papieru jest chyba szaleńcze i spektakularne założenie extremalnej lokaty na 1,5%

no ale siedzisz i się kisisz i narzekasz dalej ja tu logiki nie widzę ;))
widzę za to, że pojawiły się w arkuszu konkretne zlecenia na kupno ale przecież nudny dla ciebie temat ;)) to i nie będę go kontynuował

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.