Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No Czy kiedykolwiek Polska spolka wygrala przetarg na wspolprace z tak gigantyczna spolka jak facebook, microsoft i EA games ?? Spolkami mogacymi kapitalizacja splacic cale zadluzenie Polski kazda od czasow gierka (!) Przeciez to ich poczatki tak czy siak, teraz dopiero sie rozkrecaja. spolka nie duza, udzielaja sie na targach itp. Premiery gier zawsze przesuwa kazda firma chcac je dopracowac co na dodatek wzmaga apetyt graczy w branzy gier ale jak widac nie akcjonariuszy. Ponad zlotowke za akcje takich ambiciarzy to naprawde wciaz okrutnie malo. Wyemitowali pakiet akcji bo widza jak im to rosnie i chca jeszcze kapuchy nabrac na rozwoj. Ludzi pracownikow miec szanse na kolejne kontrakty jak z T Mobilem. Cd project zanim zagralem we wiedzmina 1ke kosztowal 3zeta a teraz?? 60! i stale kombinuja. Ogolem cala branza gier w Polsce jest co roku na coraz wiekszym plusie. Jestem b.dobrej mysli i zycze im jak najlepiej