~paster

Kiedys miałem to badziewie i całe szczęście że wysypałem bo tu wałek za wałkiem.Wczoraj podejście pod info dzisiaj wyrzutka dla leszcza.Panowie dajcie sobie tu spokój bo to nierówna gra a nikt nie wygrywa w trzy karty.A jak ktos lubi taka adrenaline to zawsze może obstawić czerwone lub czarne.Dzisiaj zerknąłem na otwarcie i widze że na sprzedaży dwa razy po pięć koła po 0,71 popyt spory a kurs ani drgnie.Wiadomo było że pajda na ukryciaku.Papiera nie mam ale wk..rw.ia mnie to jak w białych rękawiczkach czesza z drobnego siano

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.