~Albatros

1. Akcje nie zostaną wprowadzone do obrotu i nie będą notowane po przydzieleniu ! (Tak jest np. na spółce Letus)
2. Firma Hetan może zostać zlikwidowana nim akcje nowej emisji będą notowane !
3. W przypadku wejścia na giełdę akcje bardzo szybko osiągają cenę rynkową 1gr (bo to masa papieru) i sprzedaż staje się stratna lub w ogóle nie możliwa z braku jakiegokolwiek popytu na bezwartościowy walor !
4. I inne


Ryzyko poniesienia straty przeogromne. Na firmie Letus też naganiali na zapisy a potem objęli zaledwie małą część. Wszystko musiał objąć akcjonariusz większościowy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.