~flcn

Dnia 2017-01-26 o godz. 20:32 ~flcn napisał(a):
> elemelek nie widzi różnicy między koperek a ipexem.
> >
> > On tylko opisuje kreski. Wątpię czy ma akcje IPX bo nikt nie kupiłbym akcji Romana patrząc na AT.
> > No ale każdy może sobie popisać na forum więc niech pisze.
> >
> > Dzisiejsze obroty tez pewnie wygenerowali technicy tyle że ci spod Torunia :DD

Oczywiście elemelek nie widzi różnicy między kopexem a impexem. Tak miało to być napisane ale smartfony wiedzą lepiej co użytkownik chce napisać :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.