~Inpost

Witam na pokladzie.
Analiza techniczna nie dziala na NC. Takie wzrosty i obroty bez informacji to moze oznaczac tylko jedno.
Ktos cos wie. Moze nowy kontrakt z Poczta Polska lub Parcel Technik jest w drodze?. A moze wprowadzaja listomaty ? Wystarczy popatrzec na Integer i Inpost. Wszystkie odbily sie od dna. Pora i na Forposte.

Wycena smiesznie niska jak na firmy kurierskie. 1.4 mln zl. Tutaj 14 mln zl to bedzie malo.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.