Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No nie, słowo ,,donosiciel,, nie przechodzi mi przez gardło, cofam to, niech ci będzie.
Ale skoro nie zgadzasz się z moimi sugestiami, że spadek będzie dalej, to chętnie posłucham co masz do powiedzenia na temat Autopartnera. Tylko nie gadaj, o tych frazesach Marcina, bądź poważny.
No i ponawiam pytanie, które skasowałeś,
czy jeśli akcje AP spadną poniżej 3,50 to jasno i wyraźnie napiszesz Spokojny na tym forum, że to ja miałem rację, a ty się myliłeś ?
Czy starczy ci odwagi, aby mnie wtedy przeprosić publicznie ?
kw