Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Grudzień praktycznie stracony na pseudo kontynuację budowy, pozostają dwa najbardziej zimowe miesiące , fakt zimy są łagodne.
Żeby złożyć wniosek do organu budowlanego o otrzymanie pozwolenia na budowę trzeba mieć zakończoną budowę i trzeba mieć pozytywne postanowienia ze straży pożarnej , sanepidu, urzędu pracy. Na te formalności potrzeba 1 m-c jak się jest naprawdę sprawnym. Więc na zakończenie budowy zostało ok 5 tygodni.
Gratuluję optymistom ślepej wiary w spoconego.