~Jack_Ma

Najpierw błyskawicznie podbijają cenę, kupując w krótkim czasie 100-200 tys. akcji, a potem robią dystrybucję wśród naiwniaków, spokojnie, bez pośpiechu pozbywają się śmiecia. Coś takiego właśnie od czasu wiadomej podbitki obserwujemy. Była to też zapewne gra pod przeniesienie na ciągłe. Tu również się naiwniacy rozczarowali, bo myśleli, że to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zrobi z oszukańczej chińskiej spółki "perełkę". Nawiasem mówiąc, obroty ponownie drastycznie spadły, czyli co, znowu fiksingi za jakiś czas?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.