~aleks

Mam jeszcze pakiet Uniwheels i ta spółka całkiem dobrze się zachowuje i na 2017 myślę, że też da zarobić (dojście do pełnych mocy nowej fabryki i ewentualnie początek budowy nowej). Kupiłem jeszcze kilka mocnych fundamentalnie spółek ostatnio na długi termin.
I myślę jeszcze o powrocie do Kęt tak na tych poziomach 344, niżej nie powinno spadać, chyba żeby jakieś gorsze wyniki się pokazały ale Kęty mają zabezpieczoną parę EUR/USD więc wzrost usd nie powinien mieć istotnego znaczenia tylko to OFE straszy - zawsze pod górkę ehhhh. Od spółek surowcowych od dawna trzymam się z daleka bo z hazardu wyleczyły mnie kontrakty terminowe na których popłynąłem na grubszą kasę, że przez rok nie chciałem nawet słyszeć o gpw.  Wysokich zysków i pozdro

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.