kolorowy_wiatr

Wspomniałem o teorii fal Elliotta.
To piękne narzędzie analizy technicznej, jest jednak naprawdę trudne do przyswojenia, zrozumienia a następnie wykorzystania.
Musi być bezwzględnie potwierdzona analizą VSA, oraz formacjami świecowymi.
Można powiedzieć, że trudność polega przede wszystkim na umiejętności opisania korekt jakie występują po ruchach impulsowych.
Cała dotychczasowa bessa, jest zgodna z tą teorią. Jeśli do tej pory działała, to nie ma powodu aby zakładać, że działać nadal nie będzie.
Ci co do mnie napiszą, otrzymają wykres wigu 20 właśnie z opisaną korektą i to co z tego moim zdaniem wynika.

kolorowy wiatr

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.