~jack

To ,że kurs się kisi to fakt ,ale brak obrotów bo kto sprzeda ? jak każdy chce dobrać -TANIEJ!. JWC nie ma siły na wybicie ,fundy zapchane a drobni nie biorą -niestety. I tak sobie stoimy przy tej śmiesznej cenie ,nic kompletnie się nie dzieje. Czy dobre informacje czy złe to jeden ch ..... . Ja jestem zapchany tymi akcjami ,ale kto nie ma niech splunie i nawet nie myśli o zakupie tego Syfu !!!. Jaki właściciel -taki kurs, o dywidendzie z zysków od 9-lat NIE wspomnę. Gdzie ta kasa ? dlaczego nie ma skupu do podbicia /ustabilizowania na jakimś przyzwoitym poziomie. TRAGEDIA -jeszcze raz powtarzam ,kto nie ma -nie miał niech nawet nie myśli o zakupie tego gó....a. Zainteresować się innymi deweloperami. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.