Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-11-14 o godz. 20:59 ~Benek napisał(a):
> Bez celowego dołowania nie spada.
> powoli ale zawsze coś , a ma co odrabiać,aż wykresik zaniemówił
> no ale kilku naiwnych zniechęcił, taka jego rola z trendami się nie walczy.
Beniu, brak ci mnie na forum?... no no... ;)
Czujesz się jak dziecko we mgle i pocieszasz swymi fantazjami oraz mysleniem zyczeniowym, jak to juz jest dobrze,
bo przemielono troche akcji i podpompowano ci kurs na 2,15?... ;)
I pewnie juz czujesz się zarobiony?... ;)
Ty (i tobie podobne ynwesty i inne ynwestorki) marudzisz na forum, a ja kupiłem nowe autko i zrobiłem sobie wycieczkę... ;)
Ale teraz ad rem - poczytaj coś sobie:
- data ma zmniejszony rating z Ze sredniego (neutralnego) BB+ spadło na tylko BB, a to nie jest dobra przesłanka dotyczaca spółki o niby dobrych fundamentach
wiesz, co to oznacza? pewnie nie, więc poducz się:
http://wiadomosci.stockwatch.pl/kompendium-wskaznika-altmana-i-ratingu-kredytowego-w-stockwatch-pl,ratingi-i-upadlosci-spolek-gieldowych,37570
kolejna sprawa - ewakuacja kapitału:
http://wiadomosci.stockwatch.pl/pogrom-na-finiszu-sezonu-wynikowego-w-dol-eurocash-tauron-i-pge,akcje,180923?utm_source=sw_forum&utm_medium=announcer&utm_campaign=announcer
oraz
http://biznes.interia.pl/waluty/news/dolar-zyskuje-najmocniej-od-2009-roku-kapital-ewakuuje-sie,2422239,1023
pomysl co to oznacza...
nastepna sprawa - waluty:
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,20961201,potezna-i-opozniona-reakcja-na-trumpa-od-wyborow-zloty-stracil.html#MTstream
http://biznes.interia.pl/gieldy/news/plan-wydatkow-fiskalnych-donalda-trumpa-wywolal-euforie-na,2419950,1844
http://next.gazeta.pl/next/7,151245,20974856,frank-dolar-i-euro-w-tej-samej-cenie-to-mozliwe-juz-niedlugo.html#BoxBizImg
wiesz, co to oznacza dla eksporterów oraz importerów?
no i ciekawe, czy wiesz - data to importer czy eksporter?
Coś marudziłeś, jak zwykle, o celowym dołowaniu...
Od kiedy datę trzeba dołować?
Wg ciebie od kilku lata data jest dołowana?
I pewnie przez niejakiego wykresa?... Eh, potrafia mnie tu rozbawic... ;)
Zaniemówić to ja moge ze śmiechu, gdy czytam takie załosne wypłakiwanie się na wykresa oraz zaklinanie rzeczywistości jak ty uskuteczniasz oraz podobni tobie, co boją się dalszych spadków... ;)
piszesz o zmianie trendu, a chyba nawet nie wiesz, jakie jest znaczenie tego słowa oraz jak bardzo wiele znaczy tu słowo wolumen...
a wczoraj jaki był wolumen?
kilkadziesiąt kilo...
tyle to dwóch przedszkolaków za kieszonkowe moze przemielić, jesli nie kupią sobie słodyczy... ;)
tu niejeden drobny ma 20-30 K, więc nie marudź o zmianie trendu przy takim wolumenie, bo nie rozumiesz, o czym piszesz...
gdybyś miał choc elementarne pojęcie o AT, to nie kompromitowałbyś się też pisaniem o zmianie trendu patrząc na wykres;
http://at.biznesradar.pl/422e6e1a815d373eb40cb2779de0466d.png
ty chyba jesteś z tych, co to kupili i od razu myślą, ze teraz już tylko musi rosnąć, a głupcami wg ciebie są ci, co OD DAWNA wywalali i ratowali kasę...
no i fakt, ze na kupne chetnych wciąż nie ma, to dla ciebie oznacza, że głupi rynek nie widzi tego mega zysku, który ty widzisz od dawna:
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc
no i te niby tłumy na TKO, które nie moga doczekać sie kupna akjcji... ;)
zapamietej jedno: skoro na spółce od dawna brak popytu i od dawna ktoś dużo wywala, to ma to jednak swoja ważną wymowę
gdyby miała to byc inwestycyjna okazja, giełdowe sępy (spekuła, DT itp.) juz dawno by tu była...
kolejna sprawa to sytuacja giełdowa MCI (głownego akcjonariusza daty) - ten wykres mówi ci coś?
http://at.biznesradar.pl/8d641e32508798109b36f7e7648a8198.png
bo jeśli nic nie mówi, to nie bedę zdziwiony i nie zamierzam ci objasniac...
Ale patrzysz na datę jakby była jedyną spólką na gpw, lub jedyną w branży bez czyhajacej i działajacej konkurencji...
No, ale ty wiesz lepiej, ze bedzie tylko lepiej...
Oczywiście zabraniam ci tego. Tu wielu czeka na takich jak ty, a raczej na kasę takich jak ty, by sprzedać im swoją makulaturę i odzyskać zainwestowany kapitał z jak najmniejszymi stratami...
a teraz patrz, jak od rana znów jakiś cwany spekulancik pompuje ci kurs i czeka na naiwnych do nakarmienia...