Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Rozumiem to tak: czy gram nerwowo odpowiemze tak a dlaczego bo na GPW jest nerwowosc i czesto 0.50% robi roznice w portfelu... my mlodzi nie siedzimy na milionach nie ma juz perspektyw jak w latach 90 gdzie Wy zapewbe sie dorabialiscie... Wszystko w co mlodzi moga wejsc to albo nie ma ustawy albo wszystko jest obsadzone .. jesli stare towarzystwo uwaza ze mlodzi maja byc przystawka do ciagnacej sie utopii i napelnoania skarbonek grubaskom to nie tedy droga stad Kurs daty jest atrakyjny na skalpy i to zrobiliscie zapewne Wy Grubasy zbijajac kurs tak nisko... wyzyny na daciecsa do zrobienia tylko musicie sobie uswiadomic ze czasami trzeba wymienic pokolenia... i tak jak nazywacie Nas mlodych Prekariuszami tak my Was skalpujemy grosz do grosza... co do myalenia zyczeniowego to kazdy inwestor chce widziec zyski z wylozonych pieniedzy to racjonalne podejscie... a spolka DATA jest znana i osiaga sukcesy i raczej nie kombinuje na tak duza skale jak tzw. Wydmuszki z NewConnect... Musisz Panie Wykres jedno zrozumiec jest inne spojrzenie na spolki gieldowe...jedni na stednioterminowy inni na dlugi termin a wiekszosc ostatnio na jrotko tydzien dwa .. Kurs ku temu sprzyja jak widzisz...