Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-10-27 o godz. 14:12 ~Bialoczerwony napisał(a):
> 5 postów na mój jeden, nieźle wykres, nieźle.
> Nic nie zakładam bo z kursem wszystko jest możliwe ale tak w jedną jak i drugą stronę, właśnie tego się nauczyłem że na gieldzie nic nie jest tak oczywiste jak się wydaje. Robię sobie screeny akcjonariatu co jakiś czas, w styczniu TFI i Ofe opublikują portfele. Co do Daty to obecnie stanowi 2zł NAV-u w końcu też nie mogą tylko trafiać hehe. 20% to MCI ma od dawna zwrotu na rokrocznie na Dacie, więc zadna nowość. Tomek jest inwestorem a nie spekulantem na pół roku cz dodaje oprócz kasy know-how aż jestem ciekaw czy wygra czy polegnie na Dacie.
nie patrz na ilość, piszę, co akurat pomyslę, a nie zbieram przez kilka godzin, co napisać...
Na giełdzie zaś - sam wiesz, jak bywa:
http://finanse.wp.pl/kat,104034,title,Na-gieldzie-czasem-szympans-lepszy-od-Einsteina,wid,15096446,wiadomosc.html?ticaid=117fae&_ticrsn=3
ja twej wiary w tomka nie podzielam - i chyba jednak nie jestem osamotniony w tej opinii, jak się poczyta na forach o mci...