Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tylko zasymuluje i do zastanowienia... Abc data zapewne bierze towar rowniez od zagraniczych odbiorcow... z Chinami zapewne rozliczas sie w dolarach usd...stad podpisanie umowy zapewne bylo przygotowywane jakis czas i kiedy zapadla decyzja o wspoldzialaniu Data musiala miec juz zakupione dolary... wtedy byl kurs w okolicach 3.80 dzis jest w okolicach 3.96... do czego zmierzam... zakup towarow na zamagazynowanie okazuje sie atrakcyjniejszy podczas podpisania umowy dystrybucji... maja produkty ktore moga dalej odsprzedac z wieksza marżą oraz w przypadku walki konkurencyjnej cenowej beda na lepszej wyjsciowej pozycji... stad suma sumarow wiecej zarobia... czyli produkty na polkach staja sie bardziej wartosciowe przy odsprzedazy... wszystko wyjasni die zapewne w pozniejszych kwartalach... no chyba ze dopiero teraz zaczeli kupowac walute aby zapelnic polki ... poczekamy zobaczymy...