Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-10-12 o godz. 13:07 ~BYŁY napisał(a):
> do kogo ta gadka takich jak ty wciagam nosem kolego co ty tam pierdo...sz jakie znaki powiedz co masz w portfelu a ja ci powiem czy bedziemy gaworzyc znaki tu sa wazne nastepny palabt
Ton i styl wypowiedzi ewidentnie wskazują na bardzo niski iloraz inteligencji... Co tacy ludzie robią na giełdzie? Eh... Chociaż w sumie wiem co robią... Ponieważ giełda to gra o sumie minus, to jak wiadomo jeden zarobi, a inny straci. Więc potrzeba "inwestorów" typu BYŁY, którzy finansują zarobki innych ;)