~kangoo

Wszyscy oddali? Tacy z Was Inwestorzy?! Jeszcze bedziecie kupowac po 50gr, niedługo...
Niech tylko podadza info o otwarciu Prywatnego Domu Opieki w Łomiankach, bydynek wygąda jak byłby już oddany do użytku, info może byc w każdej chwilii bądz tez może za miesiąc z raportu dowiemy sie więcej... W dodatku spójrzcie kim jest główny udziałowiec KLN Investments sp. z o.o. Tutaj za jakis czas mogą byc złotówki. I pamiętac że ff to niecałe 10% wiec niedługo może akcji zacząc brakowac dla wszytskich. Ja tam swój pakiecik mocno trzymam bo niedługo kurs może byc 200-300%-500% wyżej.

Pozdrawia, Akcjonariusz

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.