Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
przeanalizujmy obecny rok, zapowiedzieli, ze chcą sprzedac 10 000 urządzeń do końca roku, weźmy założenia ze:
3000 na abonament 45zl 3000x45zl plus 3000x1zl = 138 000zl mc pierwszy
4000 na abonament 29 zł 4000x29zl plus 4000x195zl = 896 000zl mc pierwszy
3000 bez abonamentu = 2 673 000 zł
Łącznie jesli uda im sie sprzedac te 10 000 szt i uzyskać 1 miesiąc opłaty abonamentu czyli jesli sprzedadzą wszystko np do końca listopada zrobią przychód 3 707 000zl
Zapowiedzieli zyskowność 60%
Czyli w tym roku zarobią góra 2 224 200zl
Wracajac do pytania o kapitalizację, nie uwazacie juz obecnej za zbyt wysoka?
Spółka bardzo rozwojowa jesli chodzi o przyszłość ale jak sądzicie na obecna chwile?
Ja uważam ze to Max co było 30zl na ten rok, może oczywiście wzrosnąć przez chwile spekulacyjnie ale jak sądzicie na ten rok?
Mam nadzieje na merytoryczna rozmowę a nie jakieś debilne teksty .....