Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
W najbliższych dniach z Chin mają dotrzeć formy do maszyn wtryskowych. Będą one zamontowane na liniach produkcyjnych w fabryce partnera – firmie Rosti. – Jest to ostatni element związany z produkcją, który nas wstrzymuje przed tym, by powiedzieć, że w całości mamy gotową linię do produkcji – mówi Halicki. W pierwszych tygodniach ma być produkowanych ponad 200 urządzeń dziennie. Po nabraniu automatyzmu przez pracowników dzienna produkcja ma wzrosnąć do 400 urządzeń. Braster Tester będzie dostępny w sklepie internetowym spółki oraz w innych sklepach internetowych. – Negocjujemy już umowy z kilkoma dużymi sieciami aptecznymi. Myślę, że w najbliższych dwóch tygodniach podpiszemy pierwsze umowy. Widzimy duże zainteresowanie farmaceutów naszym produktem – zapewnia prezes. Realne cele Znane są również ostateczne opłaty za korzystanie z Braster Testera. Opcja pierwsza zakłada zapłatę symbolicznej złotówki na początku oraz 45 zł miesięcznego abonamentu przez dwa lata