Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Poczta nie jest konkurencją. Traktują pracowników jak śmieci i działają jeszcze na rynku bo są firmą państwową, gdyby byli prywatna ich renoma i opinie klientów były by 100 razy gorsze od Inposta.
Dużo to nagonka medialna. listonosze, którzy stracili pracę o czym piszą media od razu dostali umowy o pracę na takich samych warunkach w nowym podmiocie. Ale ktoś chce na tym zarobić. Zgłaszają się do nich prawnicy, którzy proponują zbiorowe procesy, by wywalczyć odszkodowania i oczywiście wziąć kasę.
Na przesyłkach zawsze był biznes i będzie a konkurencja w porównaniu z inna branżą jest mała, więc kasę się da zarobić.
Zastanawiam się czy ktoś nie chce skupić akcji po atrakcyjnym kursie, by potem nieźle zarobić.....