~jason

wracamy do poprzedniego marazmu, a to siłą rzeczy musi spowodować spadek kursu z uwagi na niską płynność, po ataku spekulantów i chwilowej euforii skończyły się zakupy naiwniaków za kilka stówek, żegnajcie notowania ciągłe :) teraz jeszcze tylko brakuje kiepskich wyników, ale i to może się wkrótce pojawić... a tak serio: bankruci są notowani wyżej, nieważne co się będzie działo od strony fundamentalnej, nie ma to żadnego znaczenia, kurs jest totalnie oderwany od fundamentów i to się nie zmieni, bo czemu miałoby? bo mi się marzy zarobić tysiące procent od kliku tysięcy zł? zaklinanie rzeczywistości nie pomoże

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.