~bb

Prezes Bogusław i świta jako wzywający oceniają, że cena zaproponowana w wezwaniu w ich opinii jest godziwa. Idiotyzmem byłoby inne stwierdzenie i mogli je sobie darować. Ustawowo mogli proponować 10 gr mniej więc łaski nie robią. Wykorzystują sytuację z cenami łososia i przejściowe problemy z zarabianiem do zdjęcia akcji z giełdy. Cena surowca w tym tygodniu zeszła w okolice 50 nok. Spadki od szczytu (80 nok) są równie dynamiczne jak wcześniejsze wzrosty. Wg analityków prawdopodobne są dalsze spadki cen łososia norweskiego. Mam nadzieję, że zarządzający ofe i tfi nie odpowiedzą na wezwanie po tej cenie. Graal zacznie znów stabilnie zarabiać a kurs wróci znacząco powyżej 30 pln, może nawet nowe maksima.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.