~Mac53

Dnia 2016-09-09 o godz. 13:32 ~fulcrum napisał(a):
> Centrum analiz PKOBP:
>
> https://t.co/xt2kUCGjUV

Wykres przełamał białą długą świecę, tak jest tam na napisane!!!! Ale jakie zjawiska w spółce kryły się za tym "przełamaniem" to już nie wiemy...? Musi nam wystarczyć info, że została przełamana taka czy inna świeca, mało tego...., dalej wyciąga się wniosek że należy szacować ruch do poziomu 31,10 PLN, potencjalny 33,28, no i dalej "a nawet 35,60 PLN"........Rozstrzał duży....
Fundamenty wskazują na bardzo prawdopodobny wzrost bez potrzeby informacji AT o przełamaniu tej świecy i szacowanym wzroście od 31,10 do 35,60 (cóż za dokładność?), a może nawet i więcej.....!!!!! No rzeczywiście wniosek odkrywczy i niesie w sobie dużą dawkę wartościowych informacji???? Podsuportowane jest to "autorytetem" CA PKOBP, a tam za pulpitem klawiatury też siedzi taki wyznawca AT jakich mamy tu wielu na tym forum i próbuje wmówić (za niezłe pieniądze), że ten spodziewany wzrost ma oparcie w tej "analizie" z przełamaną, białą, długą świecą, bez wyjąsnienia choć jednym słowem jaka jest translacja tej świecy na potencjalne wydarzenia na rynku i w spółce! Cudne! Kto wierzy niech wierzy, wiara czyni cuda, a kto chce zachować trzeźwą rezerwę, niech podejdzie do tego na chłodno i zastanowi się co autor miał na myśli?
Dzięki za ten link, utwierdził mnie jak można robić ludziom wodę z mózgu na bazie tak ludzkiej nam cechy, jak pragnienie zysku.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.