Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-09-08 o godz. 16:44 ~kuna napisał(a):
> Dnia 2016-09-08 o godz. 16:32 ~Wololo napisał(a):
> > Ładnie to wygląda otwarcie luką, wybicie z flagi ale wolumen nie powala co będzie dalej zobaczymy.
>
> Luki na otwarciu co prawda nie widze ale wybicie z flagi zapowiada wieksze wzrosty :-)
Tu "guma do żucia na podeszwie". Te twoje analizy bez luki, ale z flagą wieszczące dalsze wzrosty to sobie w sławojce na gwoźdź
nabij. Powtarzalność zjawisk daje dopiero wstępną szansę jakiekolwiek wnioskowania w analizie technicznej. Drugi podstawowy warunek to czas. A wy na podstawie jednostkowych zjawisk bez powtarzalności i bez okresu, na podstawie przypadkowej "figurki", którą jeden widzi (lukę), a drugi nie widzi, objawiacie światu, że - "co będzie dalej zobaczymy", a może nawet będą" większe wzrosty".......????? Panowie minimum zdrowego rozsądku i maksimum wiedzy zalecam, a nie czary mary....
To że będą wzrosty, niezależnie od okresowych wahań spekulacyjnych, to wie każdy kto obserwuje ten projekt od początku, skupia się na fundamentach na tym etapie i świetnym skomunikowaniu z inwestorami, a także świetnie prowadzonym harmonogramie, który do tej pory nie zawiódł inwestorów. Te swoje luki i flagi, młoty i gwiazdy będziecie mogli analizować po pojawieniu się sprzedaży i kilku okresach rozliczeniowych. Czuwaj!!!
Czytam tylko merytoryczne odpowiedzi, a nie obelgi!