~gość123

co z tą upadłością? już prawie 3 miesiące mijają i sąd nic nie zrobił?

Raport EBI
typ raportu
Raport Current
numer
18/2016
data dodania
2016-06-09 15:37:41
spółka
ARTNEWS Spółka Akcyjna
Informacja o złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości Spółki obejmującej likwidację majątku
Zarząd Artnews S.A („Spółka”) informuje, że w dniu 9 czerwca 2016 roku złożył do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, wniosek o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku Spółki, na podstawie art. 21 ust.1 i 2 oraz 22 ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe (t.j. z dnia 5 lutego 2015 roku Dz.U. z 2015 poz.233 ze zm.).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.