~gregor555

witam szanowne grono inwestorow powrocilem zpowrotem po 4 miesiacach nie mam jeszcze kupionego prochnika ale zaczynam sie przygladac jeszcze tak nie bylo zeby kilka dni przed koncem miesiaca tak sie obsuwalo pamietam ze bylo odwrotnie mysle ze kurs idzie na 1,20 tam jest opor wcale nie musi dojechac tam dokladnie ale moge sie pomylic o kilka groszy ostatnio po rewelacyjnych wynikach bylonetto na minusie te raporty miesieczne teraz nikogo nie nabiora kicza sie wyniki kwartalne polroczne itd

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.