Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tylko regupki mogą wymyślić coś takiego jak totalny abderyta ale jak się jest totalnym torunianinem to nic dziwnego. Normalni torunianie na szczęście są normalni a totalni to ci z grupy specjalnej troski.
Czytanie ze zrozumieniem to czynność której żaden z grupy regupki jeszcze nie opanował i jak na razie szans na zmianę stanu rzeczy nie ma. Z podstawowymi działaniami matematycznymi też jest duży problem ale za to z radosną twórczością jest bardzo bogato. Dzisiejszy hit dnia " IPX jest tak nisko wyceniany ponieważ ma duże zadłużenie" :DD