~aleks

Też polecam alumetal
Na Alumetalu nie było jeszcze wyników a jest bardzo prawdopodobne, że będą bardzo dobre (pomimo niskich cen jednak wyższa średnia cena aluminium w 2q niż w 1q, duży popyt z branży AM pozwala na uzyskanie niezłych marż) , reakcją rynku na bardzo dobre wyniki może być to co teraz obserwujemy na Uniwheels. Wyniki Kęt można powiedzieć że są już przetrawione. Myślę, że spory potencjał drzemie jeszcze w kursie Budimexu (wybicie z kanału spadkowego, odmrożenia kontraktów na kolei, backlog na 9,6mld, rekomendacje na 220+, perspektywa dużej dywidendy za 2016, spółka chętnie kupowana przez dużych graczy z dobrą płynnością)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.