Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
.......... moim zdaniem bez nowego silnego merytorycznego INFO dolar nie wyjdzie z trzymiesięcznego kanału w którym się znajduje czyli w takim przypadku co najwyżej jakiś czas będzie w pobliżu "górnej bandy kanału" a gdy się zniechęci brakiem wybicia to skieruje się w kierunku niższych poziomów kreując jakąś nową falę ........... (-odpowiednie INFO wszystko może zmienić)
DZIĘKUJĘ wszystkim za Wasze interpretacje ....... a w szczególności tym których trochę "poznałam" ..... "BAX bax" .. "Wredny" ... "Pinokio" ........
................. Wzrost PKB w strefie euro i całej Unii Europejskiej w drugim kwartale tego roku SPOWOLNIŁ – wynika z danych Eurostatu. Drugi kwartał 2016 r. strefa euro zamknęła wzrostem o 0,3% w ujęciu kwartalnym wobec 0,6% odnotowanych w pierwszym kwartale. ............ więcej czytaj na ........ https://www.bankier.pl/wiadomosc/Europejska-gospodarka-w-drugim-kwartale-zwolnila-7455517.html .................................................... w tym artykule jest m.in. zamieszczony wykres wzrostu PKB r/r po każdym kwartale przez minione 10 lat ......... moim zdaniem jeżeli w gospodarce mamy do czynienia z cyklicznością około 4 letnią to wykres wskazuje, że po najbliższych kwartałach będzie RECESJA w Unii Europejskiej .. (oraz przez około 5-6 kwartałów UJEMNY PKB r/r..)