Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jutro mozliwe zejscie w okolice 1,118. Sroda poznym popoludniem lub w czwt wyprawa po stopy i szczyt. Jezeli w czwartek to do poludnia lub w okolicach 15.00 max gdzies na poziomie 1,128X. Pierwsze Ski dobrze uruchomic gdzies kolo 1,125 gdyby ucięli wzrosty na 1,1265.
Mogą równie dobrze przeciągnąć w okolice 1,13 (1,1294) wiec lepiej być cierpliwym
Moim zdaniem 2 scenariusze na najbliższe dni oba spadkowe.
1. Konsolidacja do 15ego sierpnia w okolicach 1,118 - 1,126, przed FOMC obsuwanie sie i potem spadki.
2. Juz w czwt popoludniem w dół a w pt na zamkniecie swiecy tyg. 1,115 lub nizej.
Cały przyszły tydzień na czerwono 5 kolejnych dziennych swiec spadkowych do poziomu 1,082-3 przed FOMC.
Potem up w okolice 1,10 i dalej w dol.
Tak czy owak 1,075 na poczatku wrzesnia/ostatni dzien sierpnia.
Z tymi scenariuszami w krotkim terminie roznie bywa, w srednim i dluzszym cel w końcu i tak siada.
Nie bedzie inaczej i tym razem 1,07x sie zbliza, potem juz tylko wzrosty... głównie pod wybory w stanach.
Pozdr
JBD