~wykres

Dnia 2016-07-28 o godz. 11:00 ~devilek napisał(a):
> każdy głupi powie że 1 zł a mądrzejszy że 0,50 ale w dalszym ciągu nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem czym się tak cieszysz i nakręcasz. To że ktoś ma wirtualną stratę ?? czy to że akcje spadają bo masz z tego dziwną przyjemność :) raz spadają a innym razem rosną. Ktoś kto rozdaje karty decyduje. W dalszym ciągu jestem zwolennikiem fundamentów, czekam na wyniki oraz informacje na temat lipca które spółka poda 10 sierpnia.

devil,
ani nie cieszę, ani nakręcam - też jestem inwestorem z doswiadczeniem zysków i strat,
po prostu stwierdzam fakt, którego zaistnienie przewidywałem juz dawno, o czym dobrze wiesz
i pisałem dlaczego - bo nie ma RZECZYWISTEGO popytu, jst tylko pozorowany podbitkami i podawaniem tlenu, by zwabiać tych, co myślą zyczeniowo (teraz akurat piszę ogólnie, to nie jest prztyczek do ciebie)

tu ktoś ewidentnie usiłuje od dawna wyjść z waloru i robi to tak, by nie wywołać paniki i naruszać stoplosów

piszesz o wirtualnej stracie - niby fakt, ale ta wirtualna strata trwa tu dla wielu już latami i jest utrwalana TRZYKROTNYMI spadkami po odcieciach dywidendy

ty sam przecież jesteś chyba na zero po kilkuletnim oczekiwaniu...

nie mam z tego żadnej dziwnej przyjemnosci poza faktem, gdy widzę jak milkną naganiacze, którym rynek utarł nosa wbrew ich nieomylnym pseudoargumentom (co nie znaczy, iż ja jestem nieomylny)

devil - znasz moje argumenty i ocene spólki od dawna, sam w koncu zacząłeś nawet dostrzegać to, o czym pisałem (np. sypacz), a czego wcześniej dostrzegać nie chciałeś i zyczeniowo pisałeś o choinkowych wzrostach lub otwierałeś szampany po jakiejś spekulacyjnej podbitce korekcyjnej

ja też jestem zwolennikiem fundamentów i dlatego tym bardziej dziwi mnie to wieloletnie spadanie daty, a zwłaszcza zerowy popyt,
własnie to jest moim głównym powodem zaciekawienia spółką i sam szukam argumentów do przewidzenia momentu oraz powoodu, gdy rynek zainteresuje się datą

wyniki już były, dywidenda była, niusy były i nie sądzę, by kolejne coś zmieniły, skoro nawet insiderzy nie wykonuja zadnych ruchów i żadnych nawet plotek o dacie od dawna nie ma...
ale sam jestem ciekaw, czy faktycznie po tym kolejnym raporcie cokolwiek się zmieni...

na razie spadki, gierki w podbitki i podawanie tlenu śmiesznymi transakcjami za kilka stówek, a zwłaszcza zerowy popyt utrwalają we mnie dotychczasową ocene spółki

bez wejscia nowego silnego gracza i/lub sprzedania daty przez mci - na razie nie widzę szans na wzrosty, za to zagrożenia nie znikają...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.