Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2016-07-21 o godz. 10:49 ~realista napisał(a):
> Tak bogacą się na biednych w Polsce - takie skur.ysynyny z zarządu takich właśnie spółek za przyzwoleniem KNF-u!!! Wstyd i hańba !!!
Na rynku juz sypia od jakiegoś czasu po 0,10, w końcu wysypią wszystko i to co nadrukowali z emisji, drobni jak zwykle zostaną w czarnej d.... z śmiesznymi PP. Oni się obdzielą papierem za pół darmo i wywalą go w rynek jak przystało na takie spółki.