~myśl

Z tego co mi wiadomo brak realizacji planów nie może być przyczyną zwolnienia, plany są wygórowane a i tak większość doradców nie realizuje tych planów, musieliby zwolnić wszystkich którzy nie realizują planów ? Zastanów się czy po tylu latach powód zwolnienia nie jest po prostu zbyt banalny i nie jest naruszeniem ze strony pracodawcy, sprawdź dobrze swoje prawa co do odwołania się do Sądu Pracy, uważam że po tylu latach to jakieś odszkodowanie się należy. Warto rozważyć też powód niezdolności do pracy jeśli choroba spowodowana mogła być np. dużym stresem i natężeniem obowiązków to warto porozmawiać z lekarzem i poprosić o ewentualną opinię na piśmie. W żadnym wypadku proszę nie przyjmować tzw. porozumienia stron no chyba że z rekompensatą przynajmniej 6 miesięcznej odprawy. Mam wrażenie, że w tym temacie Bank nie zachowuje się na poziomie a szkoda , bo w mediach głośno o jego aktywności prospołecznej. Dla własnych pracowników którzy jak ty poświęcili tu swoje zawodowe życie w szczycie swoich możliwości, teraz Bank nie ma propozycji. Smutne to i nie świadczy to dobrze o tej instytucji. A tak doświadczonych i lojalnych pracowników ciężko teraz zdobyć. Więc zachęcam do wysokiej oceny swojej pracy i ewentualną rozmowę z prawnikiem co do swoich praw. Bank to nie jedyny pracodawca w dzisiejszej rzeczywistości rynkowej i trzeba się zastanowić czy warto poświęcać tu swoją energię kiedy po 20 latach jest się tak traktowanym ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.