~Trickster

Bax ---kawał czasu mnie tu nie było, ale widzę, że Ty działasz prężnie.hehe

Do Cash EUR/PLN
Długoterminowo jeśłi to spadki????? to moja wersja to ABC spadkowe:
Z 4,50 do 4,23---A
z 4,23 do 4,45 B i spadkowe C do zakresu gdzieś ~4,18-20.

Jeśli źle założyłem i nastąpią dalej na tej krótszej falce(z 4,24 do 4,45) silniejsze wzrosty to teraz spadki do max 4,30-31 więc już końcówka leci i nastąpić może odbicie.
Tego tu się nigdy nie wie czy spadki zakończa się na mniejszej falce czy na większej.
Wg zasady jak nie wiesz to kupujesz częściówki na obrót na tej falce na krótkiej ja już by ryzykował odkup eur kto na krótko leci.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.