Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Na giełdzie zarabia mały odsetek inwestujących. Tak jest, było i będzie. W spółkach takich jak COG gdzie prawie 70% akcji jest w rękach jednego akcjonariusza a z pozostałych 30% połowa u kolesi, kurs nie ma nic wspólnego z wyceną rynkową. Sztuczkowski chce skupić bo po konwersji obligacji zamiennych na akcje straci pełną kontrolę nad spółką.
Nie spodziewam się że w wezwaniu zbierze więcej niż 2 mln sztuk ale przez okres wezwania nie ma co liczyć na jakieś zwyżki. Za to sierpień - wrzesień powinien należeć do COG no chyba że szeroki zacznie głęboką korektę.