~Znawca

Szkoda ze kolega 'stary' nie zna funkcjonowania funduszy. Audytor zagląda pod każdą klepke, nie martw się. Może nie w domku letniskowym S, ale to nie przelewki. Zysku w tej spółce nikt nie pokaże, bo go tam nie ma, zrozum wreszcie. Wszyscy wierzą w wyimagimowany zysk w tej spółce. A ze swoimi 5% mogą co najwyżej mieć szansę pogadać z S. Poczytaj dzisiejsze wątki i "możliwy scenariusz" Za kilkanaście dni kod zmieni się na 2xx, a dokładnie po 23.06 a Nobla już tu nie będzie. Oni mają gwarancję bankową na 3,1 i do tej kwoty się bawią. Wszystko co powyżej to ryzyko. Ponadto z całym szacunkiem cała grupa Getin delikatnie mówiąc już nie jest seksy. Nie na fonie nikogo, te akcje są be.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.