~Leszcz

Odkąd nastąpił spadek z 8 gr na 7 gr z kazdym dniem widać tu coraz wiecej naganiaczy na spadki. Rozumiem ze moze być na każdej spółce ze 2-3osoby ktore dużo straciły i będą później psioczyc jeszcze dlugi czas na dana spółkę, ale ilosc naganiaczy tutaj bije po prostu po oczach. Tak wiec naganiacze typu hans, mo, xxxd, qwerty, antydoradca po co sleczycie na tym forum cale dnie, za ile niby chcecie kupic te akcje i niby jak chcecie je komus sprzedac później wyżej skoro jak zgodnie twierdzicie to jest bankrut, wiec nie wazne jak nisko sie ustawicie to przeciez wyzej bankruta nikt od was juz nie kupi? Wiec na ech chociaz jeden z was ma odwage powiedziec po co mu nby akcje bankrute ktore tu zamierza kupic po te niby 2-3 grosze o które tak tu sie modlicie?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.